rekman300Geçmiş

REK-MAN, 1987 yılında, yerli ve uluslararası ofis ve kırtasiye malzemeleri üretim ve ithalatı ile pazarda en önemli marka olan MANU A.Ş. bünyesinden doğdu. Promosyon malzemeleri konusunda daha çok ilaç sektöründe faaliyet gösteren firmamız, müşteri odaklı hizmet vermeyi prensip edinmiş, bunun neticesinde ilaç sektöründeki lider firmalarla günümüze kadar uzanan uzun soluklu bir çalışma yürütmüştür.

ofisİlk yıllarda daha çok ithalat konusunda ihtisaslaşan firmamız, gelen müşteri talepleri üzerine portföyünü İthal ürünler, ( Ülke sınırı olmaksızın, kaliteli üretim yapan tüm tedarikçi ürünleri ), Elektronik (Markalı, markasız bilgisayar ürünleri ve diğer tüketici elektroniği), Polipropilen (PP) ofset baskılı dosyalama sistemleri, Mantar panolar, Frekans dosyalar, Türkiye ve Avrupa Stoklu malzemeler, Medikal – Sarf Malzemeleri, Basılı Malzemeler (Defter, Bloknot, Stand, Broşür vb), Kongre Malzemeleri ve ihtiyaç duyulabilecek diğer tüm ürünlerle genişletmiştir.

25 yıldan uzun bir süredir, REK-MAN sizin için ilk günkü motivasyonuyla çalışmaya devam etmektedir.

Misyonumuz

Müşteri odaklı, uzun soluklu çalışma
Ürün ya da kurum konseptine uygun yaratıcı çözümler getirmek, alternatif çözümler sunmak
Kaliteli ve güvenilir üreticilerle çalışmak
Ürünleri varsa distribitöründen ya da üreticisinden tedarik etmek, aracı kurumlarla çalışmayarak oluşan fiyat avantajını müşteri lehine kullanmak.
Dünyanın dört bir yanındaki fuarlara iştirak ederek en yeni, en farklı ürünleri müşterilerimizin beğenisine sunmak
Teknolojiyi yakından takip ederek, müşterilerimize, hızlı, kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmak
Müşterilerimizin promosyon konusunda 1 numaralı tercihi olmak

En iyi hizmeti mümkün olan en kısa sürede vermeye çalışıyoruz. Sektörümüzde ulaşılabilecek en iyi fiyatları kaliteden ödün vermeden sizlere sunuyoruz.

Müşteri odaklı yaklaşımımızla, müşteri memnuniyeti sağlamak için çalışıyoruz. Müşterilerimize en iyiyi sunarak uzun süreli çalışmayı hedefliyoruz.

[dottedline]

[promo title=”0 216 632 49 49 numaramızdan bizi arayın veya info@rek-man.com adresinden bize mail atın” button=”Bize Ulaşın” url=”http://www.rek-man.com/bize-ulasin/” icon=”none” target=”_self” style=”margin-top: 20px;” class=””]Müşterilerimize en iyi hizmeti sunarak, memnuniyetlerini sağlamak için çalışıyoruz[/promo]

Referanslarımız